Kış Oyunları - Alp Disiplini Erkekler
Bahis seçeneklerini göster Bahis seçeneklerini gizle
Tahmin Kim önde bitirir? Eğer her iki atlet aynı koşuda elenirse yada bir sporcu başlamazsa oran 1,0 olarak değerlendirilecektir.
Galibiyet
Büyük slalom - Val d'Isere/FRA
Pazar, 04.12.
04:00
A. Pinturault (FRA)
2,2
 
M. Hirscher (AUT)
2,4
 
F. Neureuther (GER)
17
 
T. Ligety (USA)
17
 
T. Fanara (FRA)
17
 
H. Kristoffersen (NOR)
20
 
V. Muffat-Jeandet (FRA)
20
 
M. Faivre (FRA)
25
 
P. Schorghofer (AUT)
40
 
J. Murisier (SUI)
40
 
S. Luitz (GER)
50
 
Z. Kranjec (SLO)
50
 
M. Feller (AUT)
60
 
A. Myhrer (SWE)
60
 
R. Nani (ITA)
70
 
M. Sandell (FIN)
80
 
G. Caviezel (SUI)
100
 
C. Janka (SUI)
150
 
F. Eisath (ITA)
150
 
M. Moelgg (ITA)
150
 
K. Jansrud (NOR)
150
 
R. Leitinger (AUT)
200
 
L. K. Haugen (NOR)
200
 
T. Jitloff (USA)
200
Sıralama 1-3
Büyük slalom - Val d'Isere/FRA
Pazar, 04.12.
04:00
A. Pinturault (FRA)
1,3
 
M. Hirscher (AUT)
1,35
 
F. Neureuther (GER)
4,0
 
T. Ligety (USA)
4,0
 
T. Fanara (FRA)
4,0
 
H. Kristoffersen (NOR)
4,3
 
M. Faivre (FRA)
5,5
 
V. Muffat-Jeandet (FRA)
5,5
 
S. Luitz (GER)
10
 
P. Schorghofer (AUT)
10
 
J. Murisier (SUI)
10
 
Z. Kranjec (SLO)
10
 
M. Feller (AUT)
12
 
A. Myhrer (SWE)
12
 
R. Nani (ITA)
15
 
M. Sandell (FIN)
17
 
G. Caviezel (SUI)
20
 
C. Janka (SUI)
30
 
F. Eisath (ITA)
30
 
M. Moelgg (ITA)
30
 
K. Jansrud (NOR)
30
 
R. Leitinger (AUT)
40
 
L. K. Haugen (NOR)
40
 
T. Jitloff (USA)
40
1
X
2
Büyük Slalom - Erkekler - Karşılaştırma
Cumartesi, 03.12.
04:00
C. Janka (SUI)
K. Jansrud (NOR)
1,6
 
2,2
 
 
04:00
G. Caviezel (SUI)
L. K. Haugen (NOR)
1,85
 
1,85
 
 
04:00
M. Feller (AUT)
M. Sandell (FIN)
1,75
 
1,95
 
 
04:00
M. Hirscher (AUT)
A. Pinturault (FRA)
1,9
 
1,8
 
 
04:00
P. Schorghofer (AUT)
J. Murisier (SUI)
1,85
 
1,85
 
 
04:00
S. Luitz (GER)
R. Nani (ITA)
1,6
 
2,2
 
 
04:00
T. Fanara (FRA)
H. Kristoffers. (NOR)
1,8
 
1,9
 
 
04:00
T. Ligety (USA)
F. Neureuther (GER)
2,0
 
1,7
 
 
Galibiyet
Bayır Aşağı - Val d'Isere/FRA
Yarın, 03.12.
04:45
K. Jansrud (NOR)
3,5
 
A. L. Svindal (NOR)
4,0
 
P. Fill (ITA)
9,0
 
D. Paris (ITA)
9,0
 
E. Guay (CAN)
12
 
B. Feuz (SUI)
13
 
A. A. Kilde (NOR)
20
 
M. Mayer (AUT)
20
 
C. Janka (SUI)
20
 
C. Innerhofer (ITA)
25
 
T. Ganong (USA)
25
 
A. Theaux (FRA)
25
 
M. Franz (AUT)
25
 
S. Nyman (USA)
30
 
G. Fayed (FRA)
40
 
P. Kueng (SUI)
40
 
A. Sander (GER)
40
 
V. Giraud Moine (FRA)
40
 
V. Kriechmayr (AUT)
50
 
B. Giezendanner (FRA)
50
 
J. Clarey (FRA)
50
 
H. Reichelt (AUT)
60
 
D. Poisson (FRA)
100
 
M. Osborne-Paradis (CAN)
100
Sıralama 1-3
Bayır Aşağı - Val d'Isere/FRA
Yarın, 03.12.
04:45
K. Jansrud (NOR)
1,55
 
A. L. Svindal (NOR)
1,9
 
P. Fill (ITA)
2,9
 
D. Paris (ITA)
3,0
 
E. Guay (CAN)
3,7
 
B. Feuz (SUI)
3,8
 
A. A. Kilde (NOR)
6,0
 
M. Mayer (AUT)
6,0
 
C. Janka (SUI)
6,0
 
C. Innerhofer (ITA)
9,0
 
T. Ganong (USA)
9,0
 
A. Theaux (FRA)
9,0
 
M. Franz (AUT)
9,0
 
S. Nyman (USA)
12
 
P. Kueng (SUI)
12
 
A. Sander (GER)
13
 
G. Fayed (FRA)
15
 
V. Giraud Moine (FRA)
15
 
V. Kriechmayr (AUT)
17
 
B. Giezendanner (FRA)
17
 
J. Clarey (FRA)
17
 
H. Reichelt (AUT)
20
 
D. Poisson (FRA)
30
 
M. Osborne-Paradis (CAN)
40
1
X
2
Bayır Aşağı - Erkekler - Karşılaştırma
Yarın, 02.12.
04:45
A. A. Kilde (NOR)
M. Franz (AUT)
1,75
 
1,95
 
 
04:45
A. Sander (GER)
B. Giezendanner (FRA)
1,6
 
2,2
 
 
04:45
A. Theaux (FRA)
T. Ganong (USA)
1,85
 
1,85
 
 
04:45
B. Kline (SLO)
V. Kriechmayr (AUT)
1,55
 
2,3
 
 
04:45
C. Innerhofer (ITA)
S. Nyman (USA)
1,75
 
1,95
 
 
04:45
E. Guay (CAN)
B. Feuz (SUI)
2,0
 
1,7
 
 
04:45
J. Clarey (FRA)
H. Reichelt (AUT)
1,8
 
1,9
 
 
04:45
K. Jansrud (NOR)
A. L. Svindal (NOR)
1,65
 
2,1
 
 
04:45
M. Mayer (AUT)
C. Janka (SUI)
2,0
 
1,7
 
 
04:45
P. Fill (ITA)
D. Paris (ITA)
1,85
 
1,85
 
 
Kış Oyunları - Biathlon Erkekler
Bahis seçeneklerini göster Bahis seçeneklerini gizle
Tahmin Kim önde bitirir? Eğer her iki atlet aynı koşuda elenirse yada bir sporcu başlamazsa oran 1,0 olarak değerlendirilecektir.
Galibiyet
10km Sprint - Östersund/SWE
Yarın, 03.12.
08:45
M. Fourcade (FRA)
1,7
 
Johannes Boe (NOR)
3,3
 
S. Schempp (GER)
20
 
E. H. Svendsen (NOR)
20
 
A. Shipulin (RUS)
25
 
O. E. Bjorndalen (NOR)
35
 
B. Doll (GER)
40
 
J. Eberhard (AUT)
40
 
A. Rastorgujevs (LAT)
40
 
S. Eder (AUT)
50
 
V. Iliev (BUL)
65
 
A. Peiffer (GER)
65
 
E. Garanichev (RUS)
70
 
D. Windisch (ITA)
70
 
D. Landertinger (AUT)
80
 
J. Nelin (SWE)
80
 
M. Slesingr (CZE)
80
 
Q. Fillon Maillet (FRA)
80
 
L. H. Birkeland (NOR)
80
 
F. Lindstroem (SWE)
100
 
O. Moravec (CZE)
100
 
L. Hofer (ITA)
100
 
S. Fourcade (FRA)
100
 
E. Lesser (GER)
100
 
S. Desthieux (FRA)
100
 
J. G. Beatrix (FRA)
100
 
B. Weger (SUI)
150
 
L. Bailey (USA)
150
 
M. Tsvetkov (RUS)
150
1
X
2
Karşılaştırma
Yarın, 02.12.
08:45
A. Rastorguj. (LAT)
D. Windisch (ITA)
1,75
 
1,95
 
 
08:45
E. Garanichev (RUS)
S. Eder (AUT)
2,1
 
1,65
 
 
08:45
E. H. Svendsen (NOR)
O.E. Bjorndalen(NOR)
1,6
 
2,2
 
 
08:45
J. Eberhard (AUT)
B. Doll (GER)
2,1
 
1,65
 
 
08:45
J. Soukup (CZE)
S. Grossegger (AUT)
2,2
 
1,6
 
 
08:45
M. Fourcade (FRA)
Johannes Boe (NOR)
1,35
 
2,9
 
 
08:45
S. Fourcade (FRA)
S. Desthieux (FRA)
1,85
 
1,85
 
 
Kış Oyunları - Biathlon Bayanlar
Bahis seçeneklerini göster Bahis seçeneklerini gizle
Tahmin Kim önde bitirir? Eğer her iki atlet aynı koşuda elenirse yada bir sporcu başlamazsa oran 1,0 olarak değerlendirilecektir.
Galibiyet
7,5km Sprint - Östersund/SWE
Yarın, 03.12.
05:45
L. Dahlmeier (GER)
2,7
 
G. Koukalova (CZE)
5,5
 
K. Makarainen (FIN)
5,5
 
D. Wierer (ITA)
6,0
 
M. D-Habert (FRA)
6,0
 
T. Eckhoff (NOR)
13
 
J. Braisaz (FRA)
25
 
V. Vitkova (CZE)
40
 
F. Hildebrand (GER)
40
 
F. Preuss (GER)
40
 
L. Charvatova (CZE)
50
 
M. Goessner (GER)
70
 
A. Bescond (FRA)
70
 
M. Laukkanen (FIN)
70
 
J. Dzhyma (UKR)
80
 
M. Hammerschmidt (GER)
80
 
O. Pidhrushna (UKR)
80
 
S. Gasparin (SUI)
100
 
S. Dunklee (USA)
100
 
O. Podchufarova (RUS)
100
 
M. Olsbu (NOR)
100
 
V. Hinz (GER)
100
 
L. T. Hauser (AUT)
100
 
K. Oberhofer (ITA)
150
 
R. Crawford (CAN)
150
 
M. Gwizdon (POL)
150
 
F. H. Birkeland (NOR)
150
 
M. Hojnisz (POL)
150
 
K. Guzik (POL)
200
 
N. Skardino (BLR)
200
Sıralama 1-3
7,5km Sprint - Östersund/SWE
Yarın, 03.12.
05:45
L. Dahlmeier (GER)
1,45
 
G. Koukalova (CZE)
2,1
 
D. Wierer (ITA)
2,2
 
K. Makarainen (FIN)
2,2
 
M. D-Habert (FRA)
2,2
 
T. Eckhoff (NOR)
4,0
 
J. Braisaz (FRA)
5,0
 
V. Vitkova (CZE)
9,0
 
F. Hildebrand (GER)
10
 
F. Preuss (GER)
10
 
L. Charvatova (CZE)
15
 
M. Goessner (GER)
15
 
A. Bescond (FRA)
15
 
M. Laukkanen (FIN)
15
 
J. Dzhyma (UKR)
17
 
M. Hammerschmidt (GER)
17
 
O. Pidhrushna (UKR)
17
 
S. Gasparin (SUI)
20
 
S. Dunklee (USA)
20
 
O. Podchufarova (RUS)
20
 
M. Olsbu (NOR)
20
 
V. Hinz (GER)
20
 
L. T. Hauser (AUT)
20
 
K. Oberhofer (ITA)
25
 
R. Crawford (CAN)
25
 
M. Gwizdon (POL)
25
 
F. H. Birkeland (NOR)
25
 
M. Hojnisz (POL)
25
 
K. Guzik (POL)
30
 
N. Skardino (BLR)
30
1
X
2
Karşılaştırma
Yarın, 02.12.
05:45
A. Bescond (FRA)
J. Dzhyma (UKR)
1,85
 
1,85
 
 
05:45
D. Wierer (ITA)
T. Eckhoff (NOR)
1,5
 
2,4
 
 
05:45
E. Glazyrina (RUS)
V. Hinz (GER)
1,85
 
1,85
 
 
05:45
F. Hildebrand (GER)
O. Pidhrushna (UKR)
1,65
 
2,1
 
 
05:45
G. Koukalova (CZE)
L. Dahlmeier (GER)
2,4
 
1,5
 
 
05:45
K. Makarainen (FIN)
M. D-Habert (FRA)
1,8
 
1,9
 
 
05:45
L. Charvatova (CZE)
J. Braisaz (FRA)
3,2
 
1,3
 
 
05:45
O. Podchufar. (RUS)
L. T. Hauser (AUT)
1,85
 
1,85
 
 
05:45
T. Akimova (RUS)
E. Puskarcik. (CZE)
1,85
 
1,85
 
 
05:45
V. Vitkova (CZE)
F. Preuss (GER)
2,0
 
1,65
 
 
Kış Oyunları - Açık Arazi Erkekler
Bahis seçeneklerini göster Bahis seçeneklerini gizle
Tahmin Kim önde bitirir? Eğer her iki atlet aynı koşuda elenirse yada bir sporcu başlamazsa oran 1,0 olarak değerlendirilecektir.
Galibiyet
10km Serbest - Lillehammer/NOR
Yarın, 03.12.
04:00
M. J. Sundby (NOR)
2,5
 
M. Manificat (FRA)
5,0
 
C. Halfvarsson (SWE)
6,0
 
F. H. Krogh (NOR)
6,5
 
M. Heikkinen (FIN)
12
 
M. Hellner (SWE)
13
 
S. Ustiugov (RUS)
13
 
P. Northug (NOR)
30
 
D. Cologna (SUI)
40
 
A. Harvey (CAN)
40
 
S. Rothe (NOR)
40
 
R. Duvillard (FRA)
50
 
M. Vylegzhanin (RUS)
50
 
H. C. Holund (NOR)
100
 
N. Dyrhaug (NOR)
100
 
J. M. Gaillard (FRA)
100
 
T. Livers (SUI)
100
 
A. Musgrave (GBR)
150
 
F. Notz (GER)
200
 
C. Perl (SUI)
200
1
X
2
Karşılaştırma
Yarın, 02.12.
04:00
F. H. Krogh (NOR)
C. Halfvarsson (SWE)
2,0
 
1,7
 
 
04:00
M. J. Sundby (NOR)
M. Manificat (FRA)
1,3
 
3,2
 
 
04:00
T. Livers (SUI)
C. Perl (SUI)
1,35
 
2,9
 
 
Kış Oyunları - Açık Arazi Bayanlar
Bahis seçeneklerini göster Bahis seçeneklerini gizle
Tahmin Kim önde bitirir? Eğer her iki atlet aynı koşuda elenirse yada bir sporcu başlamazsa oran 1,0 olarak değerlendirilecektir.
Galibiyet
5km Serbest - Lillehammer/NOR
Yarın, 03.12.
06:50
M. Bjoergen (NOR)
1,65
 
H. Weng (NOR)
3,2
 
J. Diggins (USA)
5,0
 
K. Pärmäkoski (FIN)
15
 
I. F. Oestberg (NOR)
15
 
S. Nilsson (SWE)
20
 
N. Fessel (GER)
40
 
A. Jacobsen (NOR)
40
 
M. C. Falla (NOR)
50
 
S. Bjornsen (USA)
60
 
H. Falk (SWE)
60
 
R. Haga (NOR)
100
 
Y. Tchekaleva (RUS)
100
 
K. O. Slind (NOR)
150
 
I. Ingemarsdotter (SWE)
200
 
K. Niskanen (FIN)
200
 
A. Haag (SWE)
200
 
N. Von Siebenthal (SUI)
250
 
E. Stephen (USA)
300
 
E. Wiken (SWE)
300
1
X
2
Karşılaştırma
Yarın, 02.12.
06:50
M. Bjoergen (NOR)
H. Weng (NOR)
1,4
 
2,7
 
 
06:50
N. Fessel (GER)
J. Diggins (USA)
3,2
 
1,3
 
 
06:50
V. Carl (GER)
Y. Tchekaleva (RUS)
2,0
 
1,7
 
 
Bahis kuponu 
En yüksek kazanan: En son Top Kazananlarımıza göz atın!
1 Gün
1 Hafta
1 Ay
Kazanç
Bahis
1.
81.507 €
238 €
2.
32.527 €
19 €
3.
23.713 €
380 €
4.
21.257 €
238 €
5.
19.115 €
1 €
6.
16.689 €
47 €
7.
15.567 €
1 €
8.
15.199 €
9 €
1.
81.507 €
238 €
2.
60.000 €
5.000 €
3.
50.000 €
1 €
4.
49.991 €
15 €
5.
45.856 €
266 €
6.
40.689 €
5.000 €
7.
32.527 €
19 €
8.
25.980 €
95 €
1.
99.999 €
11.810 €
2.
99.460 €
8.695 €
3.
83.658 €
128 €
4.
81.507 €
238 €
5.
66.300 €
10.000 €
6.
60.000 €
5.000 €
7.
57.538 €
47 €
8.
50.000 €
1 €
image
Kuponunuz işleme alınıyor
Lütfen bekleyiniz, Canlı bahisler kısa geçikmeden sonra onaylanır.
loading
Oturumunuz sona erdi!
Oturumunuz aktif olarak kullanılmadığı için otomatik olarak sona erdi.
Lütfen bekleyiniz ...
Bu işlem iptal edilemez.
delayimage
v4.32b987 - w53