Kış Oyunları - Alp Disiplini Erkekler
Bahis seçeneklerini göster Bahis seçeneklerini gizle
Tahmin Kim önde bitirir? Eğer her iki atlet aynı koşuda elenirse yada bir sporcu başlamazsa oran 1,0 olarak değerlendirilecektir.
Galibiyet
Slalom - Kitzbuehel/AUT
Pazar, 22.01.
04:30
H. Kristoffersen (NOR)
1,9
 
M. Hirscher (AUT)
3,5
 
M. Moelgg (ITA)
10
 
F. Neureuther (GER)
10
 
S. Gross (ITA)
25
 
A. Khoroshilov (RUS)
25
 
A. Pinturault (FRA)
35
 
M. Feller (AUT)
35
 
M. Hargin (SWE)
35
 
A. Myhrer (SWE)
40
 
D. Yule (SUI)
40
 
M. Matt (AUT)
50
 
L. Aerni (SUI)
50
 
J. Lizeroux (FRA)
50
 
M. Schwarz (AUT)
100
 
D. Ryding (GBR)
100
 
P. Thaler (ITA)
100
 
J. Nordbotten (NOR)
150
 
G. Razzoli (ITA)
200
 
M. Digruber (AUT)
200
 
J. B. Grange (FRA)
200
 
S. F. Solevaag (NOR)
200
 
D. Chodounsky (USA)
200
 
V. Muffat-Jeandet (FRA)
200
Sıralama 1-3
Slalom - Kitzbuehel/AUT
Pazar, 22.01.
04:30
H. Kristoffersen (NOR)
1,22
 
M. Hirscher (AUT)
1,3
 
M. Moelgg (ITA)
2,6
 
F. Neureuther (GER)
2,6
 
S. Gross (ITA)
6,0
 
A. Khoroshilov (RUS)
6,0
 
A. Pinturault (FRA)
8,0
 
M. Feller (AUT)
8,0
 
M. Hargin (SWE)
8,0
 
A. Myhrer (SWE)
12
 
D. Yule (SUI)
12
 
M. Matt (AUT)
15
 
L. Aerni (SUI)
15
 
J. Lizeroux (FRA)
15
 
M. Schwarz (AUT)
30
 
D. Ryding (GBR)
30
 
P. Thaler (ITA)
30
 
J. Nordbotten (NOR)
40
 
G. Razzoli (ITA)
50
 
M. Digruber (AUT)
50
 
J. B. Grange (FRA)
50
 
S. F. Solevaag (NOR)
50
 
D. Chodounsky (USA)
50
 
V. Muffat-Jeandet (FRA)
50
1
X
2
Slalom - Erkekler - Karşılaştırma
Cumartesi, 21.01.
04:30
A. Khoroshilov (RUS)
S. Gross (ITA)
1,7
 
2,0
 
 
04:30
A. Myhrer (SWE)
A. Pinturault (FRA)
1,85
 
1,85
 
 
04:30
D. Ryding (GBR)
L. Aerni (SUI)
1,5
 
2,4
 
 
04:30
H. Kristoffers. (NOR)
Diğerleri
1,9
 
1,8
 
 
04:30
J. B. Grange (FRA)
V. M.-Jeandet (FRA)
1,7
 
2,0
 
 
04:30
J. Nordbotten (NOR)
D. Chodounsky (USA)
1,85
 
1,85
 
 
04:30
M. Feller (AUT)
M. Matt (AUT)
1,9
 
1,8
 
 
04:30
M. Hirscher (AUT)
F. Neureuther (GER)
1,4
 
2,7
 
 
04:30
M. Moelgg (ITA)
M. Hargin (SWE)
1,4
 
2,7
 
 
04:30
P. Thaler (ITA)
J. Lizeroux (FRA)
2,0
 
1,7
 
 
Galibiyet
Bayır Aşağı - Kitzbuehel/AUT
Cumartesi, 21.01.
05:30
S. Nyman (USA)
6,5
 
K. Jansrud (NOR)
7,0
 
B. Feuz (SUI)
7,0
 
P. Fill (ITA)
7,5
 
H. Reichelt (AUT)
9,0
 
M. Mayer (AUT)
9,0
 
M. Franz (AUT)
12
 
C. Janka (SUI)
12
 
A. Theaux (FRA)
15
 
D. Paris (ITA)
15
 
V. Kriechmayr (AUT)
17
 
E. Guay (CAN)
20
 
J. Clarey (FRA)
20
 
A. A. Kilde (NOR)
25
 
M. Casse (ITA)
30
 
P. Kueng (SUI)
50
 
A. Sander (GER)
50
 
V. G. Moine (FRA)
100
 
A. Weibrecht (USA)
150
 
M. Osborne-Paradis (CAN)
150
 
R. Baumann (AUT)
150
 
G. Fayed (FRA)
150
 
D. Poisson (FRA)
200
 
T. Ganong (USA)
200
Sıralama 1-3
Bayır Aşağı - Kitzbuehel/AUT
Cumartesi, 21.01.
05:30
S. Nyman (USA)
2,4
 
K. Jansrud (NOR)
2,5
 
B. Feuz (SUI)
2,5
 
P. Fill (ITA)
2,6
 
H. Reichelt (AUT)
3,0
 
M. Mayer (AUT)
3,0
 
M. Franz (AUT)
4,0
 
C. Janka (SUI)
4,0
 
A. Theaux (FRA)
5,0
 
D. Paris (ITA)
5,0
 
V. Kriechmayr (AUT)
5,5
 
J. Clarey (FRA)
6,0
 
E. Guay (CAN)
7,0
 
A. A. Kilde (NOR)
9,0
 
M. Casse (ITA)
9,0
 
P. Kueng (SUI)
15
 
A. Sander (GER)
15
 
V. G. Moine (FRA)
35
 
A. Weibrecht (USA)
50
 
M. Osborne-Paradis (CAN)
50
 
R. Baumann (AUT)
50
 
G. Fayed (FRA)
50
 
D. Poisson (FRA)
60
 
T. Ganong (USA)
60
Kış Oyunları - Alp Disiplini Bayanlar
Galibiyet
Bayır Aşağı - Garmisch-Partenkirchen/GER
Cumartesi, 21.01.
04:15
I. Stuhec (SLO)
4,0
 
L. Gut (SUI)
4,0
 
L. Vonn (USA)
6,0
 
T. Weirather (LIE)
6,0
 
S. Goggia (ITA)
10
 
C. Scheyer (AUT)
12
 
V. Rebensburg (GER)
17
 
K. Kling (SWE)
25
 
L. Ross (USA)
25
 
J. Schnarf (ITA)
25
 
F. Suter (SUI)
30
 
J. Wiles (USA)
35
 
N. Schmidhofer (AUT)
40
 
R. Siebenhofer (AUT)
40
 
E. Fanchini (ITA)
40
 
S. Venier (AUT)
100
 
C. Suter (SUI)
100
 
B. Johnson (USA)
100
 
S. Cook (USA)
100
 
E. Goergl (AUT)
100
 
R. Mowinckel (NOR)
150
 
A. McKennis (USA)
200
 
V. Stuffer (ITA)
200
 
M. Wenig (GER)
200
Sıralama 1-3
Bayır Aşağı - Garmisch-Partenkirchen/GER
Cumartesi, 21.01.
04:15
I. Stuhec (SLO)
1,65
 
L. Gut (SUI)
1,65
 
L. Vonn (USA)
2,0
 
T. Weirather (LIE)
2,0
 
S. Goggia (ITA)
3,5
 
C. Scheyer (AUT)
3,8
 
V. Rebensburg (GER)
5,0
 
K. Kling (SWE)
8,0
 
L. Ross (USA)
8,0
 
J. Schnarf (ITA)
8,0
 
F. Suter (SUI)
8,0
 
J. Wiles (USA)
10
 
N. Schmidhofer (AUT)
13
 
R. Siebenhofer (AUT)
13
 
E. Fanchini (ITA)
13
 
S. Venier (AUT)
25
 
C. Suter (SUI)
25
 
B. Johnson (USA)
25
 
S. Cook (USA)
25
 
E. Goergl (AUT)
25
 
R. Mowinckel (NOR)
40
 
A. McKennis (USA)
50
 
V. Stuffer (ITA)
50
 
M. Wenig (GER)
50
Kış Oyunları - Biathlon Erkekler
Bahis seçeneklerini göster Bahis seçeneklerini gizle
Tahmin Kim önde bitirir? Eğer her iki atlet aynı koşuda elenirse yada bir sporcu başlamazsa oran 1,0 olarak değerlendirilecektir.
Galibiyet
20km Bireysel - Antholz-Anterselva/ITA
Cuma, 20.01.
08:15
M. Fourcade (FRA)
1,55
 
S. Schempp (GER)
6,0
 
A. Shipulin (RUS)
6,0
 
Johannes Boe (NOR)
20
 
O. E. Bjorndalen (NOR)
25
 
D. Landertinger (AUT)
35
 
A. Peiffer (GER)
40
 
O. Moravec (CZE)
40
 
M. Tsvetkov (RUS)
40
 
M. Krcmar (CZE)
40
 
E. Garanichev (RUS)
50
 
M. Slesingr (CZE)
50
 
E. Lesser (GER)
50
 
J. Fak (SLO)
60
 
D. Malyshko (RUS)
60
 
S. Semenov (UKR)
70
 
S. Fourcade (FRA)
70
 
L. Hofer (ITA)
70
 
J. G. Beatrix (FRA)
70
 
L. Bailey (USA)
100
 
Q. Fillon Maillet (FRA)
100
 
D. Mesotitsch (AUT)
100
 
L. H. Birkeland (NOR)
100
 
T. Burke (USA)
100
 
F. Lindstroem (SWE)
100
Sıralama 1-3
20km Bireysel - Antholz-Anterselva/ITA
Cuma, 20.01.
08:15
M. Fourcade (FRA)
1,25
 
S. Schempp (GER)
2,2
 
A. Shipulin (RUS)
2,2
 
Johannes Boe (NOR)
4,3
 
O. E. Bjorndalen (NOR)
6,5
 
D. Landertinger (AUT)
8,0
 
A. Peiffer (GER)
10
 
O. Moravec (CZE)
10
 
M. Tsvetkov (RUS)
10
 
M. Krcmar (CZE)
10
 
E. Garanichev (RUS)
12
 
M. Slesingr (CZE)
12
 
E. Lesser (GER)
12
 
J. Fak (SLO)
13
 
D. Malyshko (RUS)
13
 
J. G. Beatrix (FRA)
17
 
S. Semenov (UKR)
20
 
S. Fourcade (FRA)
20
 
L. Hofer (ITA)
20
 
L. Bailey (USA)
20
 
Q. Fillon Maillet (FRA)
20
 
D. Mesotitsch (AUT)
20
 
L. H. Birkeland (NOR)
20
 
T. Burke (USA)
20
 
F. Lindstroem (SWE)
20
1
X
2
Karşılaştırma
Perşembe, 19.01.
08:15
A. Peiffer (GER)
E. Lesser (GER)
1,8
 
1,9
 
 
08:15
A. Pryma (UKR)
K. Anev (BUL)
1,95
 
1,75
 
 
08:15
B. Doll (GER)
A. Rastorguj. (LAT)
1,85
 
1,85
 
 
08:15
D. Mesotitsch (AUT)
M. Roesch (GER)
1,75
 
1,95
 
 
08:15
E. Bjontegaard (NOR)
T. Burke (USA)
1,85
 
1,85
 
 
08:15
E. Garanichev (RUS)
Q. F. Maillet (FRA)
1,7
 
2,0
 
 
08:15
F. Lindstroem (SWE)
D. Pidruchnyi (UKR)
2,0
 
1,7
 
 
08:15
H. L'Abee-L. (NOR)
D. Windisch (ITA)
1,85
 
1,85
 
 
08:15
J. Eberhard (AUT)
V. Iliev (BUL)
1,65
 
2,1
 
 
08:15
J. G. Beatrix (FRA)
L. Hofer (ITA)
1,65
 
2,1
 
 
08:15
K. Bauer (SLO)
S. Wiestner (SUI)
1,7
 
2,0
 
 
08:15
M. Slesingr (CZE)
D. Malyshko (RUS)
1,65
 
2,1
 
 
08:15
M. Tsvetkov (RUS)
M. Krcmar (CZE)
1,85
 
1,85
 
 
08:15
O. Moravec (CZE)
S. Semenov (UKR)
1,55
 
2,3
 
 
08:15
O.E. Bjorndalen(NOR)
D. Landertinger (AUT)
1,85
 
1,85
 
 
08:15
S. Schempp (GER)
A. Shipulin (RUS)
1,85
 
1,85
 
 
Kış Oyunları - Biathlon Bayanlar
Bahis seçeneklerini göster Bahis seçeneklerini gizle
Tahmin Kim önde bitirir? Eğer her iki atlet aynı koşuda elenirse yada bir sporcu başlamazsa oran 1,0 olarak değerlendirilecektir.
Galibiyet
15km Bireysel - Antholz-Anterselva/ITA
Yarın, 19.01.
08:15
L. Dahlmeier (GER)
2,8
 
G. Koukalova (CZE)
3,5
 
M. Dorin-Habert (FRA)
4,3
 
K. Makarainen (FIN)
4,3
 
D. Wierer (ITA)
10
 
G. Vishnevskaya (KAZ)
50
 
D. Domracheva (BLR)
50
 
F. Hildebrand (GER)
50
 
T. Akimova (RUS)
60
 
F. Preuss (GER)
60
 
E. Puskarcikova (CZE)
60
 
V. Vitkova (CZE)
70
 
J. Dzhyma (UKR)
80
 
A. Bescond (FRA)
80
 
S. Dunklee (USA)
80
 
O. Podchufarova (RUS)
100
 
O. Pidhrushna (UKR)
100
 
I. Varvynets (UKR)
100
 
A. Kuzmina (SVK)
100
 
L. T. Hauser (AUT)
100
 
N. Skardino (BLR)
150
 
M. Hojnisz (POL)
150
 
M. Gwizdon (POL)
150
1
X
2
Karşılaştırma
Yarın, 18.01.
08:15
A. Chevalier (FRA)
T. Akimova (RUS)
1,85
 
1,85
 
 
08:15
A. Merkushyna (UKR)
I. Kryuko (BLR)
1,9
 
1,8
 
 
08:15
D. Wierer (ITA)
F. Hildebrand (GER)
1,65
 
2,1
 
 
08:15
Domracheva(BLR)
Valj Semerenko(UKR)
1,5
 
2,4
 
 
08:15
E. Puskarcik. (CZE)
G. Vishnevsk. (KAZ)
1,7
 
2,0
 
 
08:15
J. Braisaz (FRA)
C. Aymonier (FRA)
1,35
 
2,9
 
 
08:15
K. Makarainen (FIN)
M. D-Habert (FRA)
1,85
 
1,85
 
 
08:15
L. Dahlmeier (GER)
G. Koukalova (CZE)
1,75
 
1,95
 
 
08:15
L. T. Hauser (AUT)
E. Glazyrina (RUS)
1,6
 
2,2
 
 
08:15
M. Olsbu (NOR)
V. Hinz (GER)
1,65
 
2,1
 
 
08:15
N. Skardino (BLR)
I. Varvynets (UKR)
1,75
 
1,95
 
 
08:15
S. Dunklee (USA)
J. Dzhyma (UKR)
2,2
 
1,6
 
 
08:15
V. Vitkova (CZE)
A. Bescond (FRA)
1,85
 
1,85
 
 
Kış Oyunları - Sezon Bahisleri
Galibiyet
Alp Disiplini - Dünya Kupası 2016/17 - Toplam sipariş, erkekler
Cuma, 20.01.
05:30
M. Hirscher (AUT)
1,2
 
H. Kristoffersen (NOR)
8,0
 
A. Pinturault (FRA)
10
 
K. Jansrud (NOR)
10
 
F. Neureuther (GER)
150
 
A. A. Kilde (NOR)
200
Galibiyet
Alp Disiplini - Dünya Kupası 2016/17 - Toplam sipariş, Kadınlar
Cumartesi, 21.01.
04:15
M. Shiffrin (USA)
1,3
 
L. Gut (SUI)
3,5
 
S. Goggia (ITA)
17
 
I. Stuhec (SLO)
17
 
T. Weirather (LIE)
80
 
W. Holdener (SUI)
100
Bahis kuponu 
En yüksek kazanan: En son Top Kazananlarımıza göz atın!
1 Gün
1 Hafta
1 Ay
Kazanç
Bahis
1.
19.814 €
475 €
2.
8.553 €
1.500 €
3.
6.635 €
47 €
4.
4.817 €
500 €
5.
4.659 €
280 €
6.
4.514 €
41 €
7.
4.047 €
476 €
8.
3.654 €
38 €
1.
24.344 €
95 €
2.
21.128 €
34 €
3.
19.814 €
475 €
4.
16.742 €
600 €
5.
14.905 €
476 €
6.
12.831 €
47 €
7.
11.904 €
952 €
8.
11.585 €
285 €
1.
42.453 €
2.499 €
2.
36.571 €
2.500 €
3.
25.000 €
1 €
4.
24.999 €
73 €
5.
24.344 €
95 €
6.
23.000 €
23 €
7.
22.792 €
800 €
8.
21.138 €
5 €
image
Kuponunuz işleme alınıyor
Lütfen bekleyiniz, Canlı bahisler kısa geçikmeden sonra onaylanır.
loading
Oturumunuz sona erdi!
Oturumunuz aktif olarak kullanılmadığı için otomatik olarak sona erdi.
Lütfen bekleyiniz ...
Bu işlem iptal edilemez.
delayimage
v5.28.15b112 - w65