Canlı Bahis

Daha önce hic böyle canli bahis görmediniz. Tüm maçlari aynı anda takip edip, bütün oranları normal bahis sırasıyla kombine edebilirsiniz. Bu hizmeti sadece tipico ' da bulabilirsiniz.
Seçilen maçların istatistiklerini göster.
Taraftar tezahüratlarını açar.
Tüm canlı bahisler  
İstatistikler
Ses
73' - PFK Turan Tovuz
73'   PFK Turan Tovuz: 1. Sarı kart
32'   Dinamo Moscow Gençler: 2. Köşe vuruşu
76'   Alanyaspor U21: 6. Köşe vuruşu
34'  Hapoel Marmorek
2. Sarı kart
7'  Partizan Bardejov
2:0
74'  Sabah
4. Sarı kart
34'  Hapoel Petach Tikva
3. Köşe vuruşu
32'  Lokomotiv Tashkent
0:2
75'  Hap. Jerusalem
3. Sarı kart
76'  Alanyaspor U21
3. Sarı kart
33'  Hapoel Petach Tikva
2. Köşe vuruşu
 
Futbol
Tahmin  
Kalan süre  
Sonraki gol  
Şu andan itibaren gol +/-  
 
 
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
74'
Spartak Moscow Genç
0:1
Amkar Perm Genç
0.5
+19
81'
Banants
0:0
Ararat Yerevan
0.5
+1
77'
Goeztepe AS U21
1:0
Alanyaspor U21
0.5
+19
82'
FC Murom
0:0
Spartak Kostroma
0.5
+10
78'
FK Tosno Genç
1:0
FK Rostov Gençler
0.5
+19
83'
Maccabi Ironi Netivot
3:1
Maccabi Ironi Sderot
0.5
+3
76'
Hap. Jerusalem
0:2
Haifa Robbie Shapira
0.5
+19
77'
General Diaz Res.
1:0
Sp. Trinidense Res.
0.5
+1
73'
PFK Turan Tovuz
3:2
Agsu
0.5
+1
75'
FK Shuvalan
0:0
Sabah
0.5
+1
77'
Samgurali U19
1:6
Merani Martvili U19
1.5
+1
Devre
Shandong Luneng
2:0
Liaoning Whowin F.C.
1.5
+25
46'
Home United FC
2:0
Balestier Khalsa FC
2.5
+20
Devre
Bali United FC
2:1
PS TNI
1.5
+16
Devre
Persiba Balikpapan
0:1
Barito Putera
1.5
+20
Devre
Otmk Olmaliq
0:1
Mash Al Mubarek
1.5
+1
48'
Hapoel Kiryat ONO
3:0
As Holon Mor
2.5
+4
33'
Rubin Kazan Genç
0:0
Dinamo Moscow Gençler
2.5
+32
 
1. Devre
0.5
33'
Brighton & Hove Albion U23
1:0
Middlesbrough U23
2.5
+30
 
1. Devre
0.5
35'
Ironi Bnei Kabul
0:0
Ahva Arraba
1.5
+8
 
1. Devre
0.5
34'
Hapoel Hadera
0:0
Hapoel Tel Aviv
1.5
+31
 
1. Devre
0.5
34'
Hapoel Kfar Saba
0:0
Maccabi Akhi Nazareth
1.5
+31
 
1. Devre
0.5
35'
Hapoel Marmorek
0:0
Hapoel Afula
1.5
+31
 
1. Devre
0.5
35'
Hapoel Petach Tikva
0:0
Hap. Rishon Lez
1.5
+31
 
1. Devre
0.5
34'
Hapoel Ramat G.
1:0
Hapoel Bney Lod
1.5
+29
 
1. Devre
0.5
33'
PFK Qizilqum
0:2
Lokomotiv Tashkent
 
1. Devre
35'
CSM Pascani
0:0
ACS Bucovina R.
 
1. Devre
34'
Sogdiyona Jizzax
0:0
PFK Metallurg Bekabad
1.5
+5
 
1. Devre
0.5
34'
Kariobangi Sharks
0:1
Leopards SC
1.5
+29
 
1. Devre
0.5
34'
AFC Astra 2
0:0
CS Tunari
1.5
+5
 
1. Devre
0.5
34'
CSM Lugoj
0:0
Lunca Teuz Cermei
İçin gol şansı CSM Lugoj
35'
FC Spicul Chiscareni
0:1
FC Sfintul Gheorghe
1.5
+8
 
1. Devre
0.5
8'
Partizan Bardejov
2:0
Sport Podrezova B
2.5
+30
 
1. Devre
0.5
5'
FK Teleoptik Zemun
0:0
FK Indjija
1.5
+8
 
1. Devre
0.5
 
Tenis
Tahmin  
Set galibiyeti  
Setteki durum  
Maçtaki set +/-  
 
 
1
2
1
2
 
 
 
+
-
1.Set
Sock, Jack
0:0
Fognini, Fabio
 
1 6 : 6 1
 
2.5
+9
1.Set
Seppi, Andreas
0:0
Dzumhur, Damir
 
3 : 3
 
2.5
+16
1.Set
Sousa, Joao
0:0
Bemelmans, Ruben
 
3 : 3
 
2.5
+16
1.Set
Kasatkina, Darya
0:0
Begu, Irina-camelia
 
2 : 2
 
2.5
+16
1.Set
Bouchard E / Flipkens K
0:0
Friedsam A-L / Lottner A
 
4 : 3
 
2.5
+5
2.Set
Masur, Daniel
1:0
Sonego, Lorenzo
 
2 : 2
 
2.5
+16
1.Set
Youzhny, Mikhail
0:0
LI, ZHE
 
0 : 0
 
2.5
+16
2.Set
Torebko, Peter
0:1
Cagnina, Julien
 
3 : 1
 
2.5
+3
 
Basketbol
Tahmin  
Devre  
Handikap  
Toplam puan +/-  
 
 
1
X
2
1
X
2
 
1
2
 
+
-
3/4
Meralco Bolts
52:44
Barangay Ginebra SAN Miguel
0:4.5
165.5
 
Buz hokeyi
Tahmin  
Kalan süre  
Sonraki gol  
Şu andan itibaren gol +/-  
 
 
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
1/3
Sibir Novosibirsk
1:0
Amur Khabarovsk
3.5
 
Sonraki 6 saat
Tahmin  
YD / Set / Devre  
Geri kalan süre +/-  
 
 
 
08:45
EL Raja Matrouh
Futbol
Al-Masry
2.5
+3
08:45
Petrojet FC
Futbol
Wadi Degla SC
2.5
+3
08:45
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Futbol
Lokomotiv Sofya
2.5
+2
08:55
Al-Thaid
Futbol
Masfut CSC
2.5
+3
08:55
Al Fujairah
Futbol
Masafi
2.5
+3
09:00
AL Nasr SC Dubai
Futbol
Ajman Club
2.5
+16
09:00
HNK Gorica
Futbol
Sibenik
2.5
+3
09:00
FC Everton U23
Futbol
Sunderland AFC U23
2.5
+3
09:00
Hrvatski Dragovoljac
Futbol
NK Novigrad
2.5
+3
09:00
Al-Hamriyah
Futbol
Al-Oruba
2.5
+3
09:00
QPR U23
Futbol
Ipswich Town U23
2.5
+3
09:00
PFK Nasaf Karshi
Futbol
PFK Dinamo Samarqand
2.5
+2
09:00
Mjondalen U19
Futbol
IK Start U19
+1
09:00
Strumska Slava
Futbol
Nesebar
2.5
+3
09:00
Carsko Selo 2015
Futbol
Maritsa Plovdiv
2.5
+3
09:00
Liteks Lovech
Futbol
Neftochimik 1986 Bourgas
2.5
+3
09:00
Fortuna Klaipeda (K)
Basketbol
Hoptrans-Sirenos Kaunas (K)
136.5
+1
09:00
UFA Ural
Voleybol
Zenit ST Petersburg
 
09:15
Esteghlal Tehran
Futbol
Nassaji Mazandaran
2.5
+3
09:15
Sela, Dudi
Tenis
Mannarino, Adrian
2.5
+5
09:15
Vikhlyantseva, Natalia
Tenis
Goerges, Julia
2.5
+7
09:15
Lepchenko V / Stollar
Tenis
Kerkh. L/Maroz. L
2.5
 
09:15
Donati, Matteo
Tenis
Caruso, Salvatore
2.5
 
09:20
Zob Ahan FC
Futbol
Pars Jonoubi Jam
2.5
+3
09:20
Dimitrov, Grigor
Tenis
Zverev, Mischa
2.5
+5
09:30
UPDF FC
Futbol
Masavu FC
2.5
+3
09:30
ES Hammam Sousse
Futbol
AS Marsa
2.5
+3
10:00
Almanya (K)
Futbol
Izlanda (K)
2.5
+13
10:00
Atlas U20
Futbol
Tijuana U20
2.5
+3
10:00
Ain M'lila
Futbol
CA Batna
2.5
+3
10:00
Zimbru Chisinau
Futbol
FC Speranta
2.5
+3
10:00
BVT
Futbol
Mizoram Police FC
2.5
+3
10:00
Sabayil
Futbol
Inter Bakü
2.5
+3
10:00
FC Ingulets
Futbol
FC Avangard Kramatorsk
2.5
+3
10:00
Donskoy /Kuznetsov
Tenis
Dzumhur D / Sancic A
2.5
 
10:00
Fenerbahce Koleji (F)
Basketbol
Ferko Ilgaz MR (F)
140.5
+1
10:00
Salavat Yulaev UFA
Buz hokeyi
Avtomobilist Yekaterinburg
5.5
+9
10:00
CSKA Kiev
Hentbol
ZNTU-ZAS Zaporizh.
55.5
+2
10:00
Tarim Spor (W)
Voleybol
Halkbank A. 2 (F)
 
10:00
Burevestnik-Shvsm Chernigiv
Voleybol
Novator K.
 
10:00
Lokomotiv Kharkiv
Voleybol
Barkom-Kazhany Lviv
 
10:25
Al-Khor
Futbol
AL Markhiya
2.5
+16
10:25
Al-sailiya
Futbol
Al-rayyan
2.5
+16
10:30
FC Lada Tolyati
Futbol
Orenburg 2
2.5
+3
10:30
Rc Kouba
Futbol
ASO Chlef
2.5
+3
10:30
Hurkacz, Hubert
Tenis
Brown, Dustin
2.5
 
10:30
BC Kutaisi
Basketbol
Batumi-RSU
158.5
+1
10:30
Galytchanka Lviv (K)
Hentbol
Real Mykolaiv (F)
55.5
+2
10:40
Al-Kuwait SC
Futbol
AL Tadamon
2.5
+16
10:45
Pirin
Futbol
Slavia Sofya
2.5
+16
10:50
AL Fateh SC
Futbol
AL Ettifaq Club
2.5
+16
11:00
Adanaspor
Futbol
Ankaragücü
2.5
+31
11:00
Ismaily SC
Futbol
EL Daklyeh
2.5
+3
11:00
Gaz Metan Medias
Futbol
CS Municipal Studentesc Iasi
2.5
+31
11:00
WA Tlemcen
Futbol
MO Bejaia
2.5
+3
11:00
FK Torpedo Vladimir
Futbol
FK Dolgoprudny
2.5
+3
11:00
RC Relizane
Futbol
ASM Oran
2.5
+3
11:00
USM EL Harrach
Futbol
USM Blida
2.5
+16
11:00
CA Bordj Bou Ar.
Futbol
A Bou Saada
2.5
+3
11:00
Volyn Lutsk
Futbol
Desna Chernigov
2.5
+3
11:00
JSM Bejaia
Futbol
JSM Skikda
2.5
+3
11:00
AIN Fakroun
Futbol
MC Saida
2.5
+3
11:00
Club America II
Futbol
Lobos Prepa
2.5
+3
11:00
Mumbai City FC
Futbol
UD Alzira
2.5
+3
11:00
Parmentier, Pauline
Tenis
Witthoeft, Carina
2.5
+7
11:00
CSM Satu Mare (K)
Basketbol
Sirius Tg Mures (F)
142.5
+1
11:00
Cherno More Bask
Voleybol
Montana
 
11:30
Kuopio PS
Futbol
Jyvaskyla
2.5
+31
11:30
FC Inter Turku
Futbol
HJK Helsinki
2.5
+31
11:30
Ilves
Futbol
PS Kemi
2.5
+31
11:30
Rovaniemi PS
Futbol
IFK Mariehamn
2.5
+31
11:30
Vaasan Palloseura
Futbol
FC Lahti
2.5
+31
11:30
Hifk
Futbol
Seinöjoen
2.5
+31
11:30
Medvedev, Daniil
Tenis
Basic, Mirza
2.5
+5
12:00
Zaglebie Lubin
Futbol
Piast Gliwice
2.5
+31
12:00
Inker Zapresic
Futbol
NK Rudes
2.5
+31
12:00
Slovenya (K)
Futbol
Çek Cumhuriyeti (K)
2.5
+18
12:00
Vysocina Jihlava
Futbol
Bohemians
2.5
+31
12:00
Vojvodina
Futbol
Radnicki Nis
2.5
+3
12:00
FC Krumkachi
Futbol
FC Gorodeya
2.5
+3
12:00
FK Pohronie
Futbol
Sered
2.5
+3
12:00
F. Armee Royales
Futbol
Difaa Hassani J.
2.5
+3
12:00
Thoi Lakatamias
Futbol
Chalkanoras Idaliou
2.5
+3
12:00
Othellos Athienou
Futbol
Paralimniou
2.5
+3
12:00
Lamasine, Tristan
Tenis
Hanfmann, Yannick
2.5
 
12:00
KK Zagreb
Basketbol
KK Alkar
160.5
+1
12:00
Kte-Duna Aszfalt
Basketbol
Szte-Szedeak
151.5
+1
12:15
Puig, Monica
Tenis
Mertens, Elise
2.5
+7
12:30
Fortuna Düsseldorf
Futbol
Darmstadt 98
2.5
+79
12:30
FC Ingolstadt
Futbol
Heidenheimer
2.5
+79
12:30
SC Magna WR. Neustadt
Futbol
KSV 1919
2.5
+31
12:30
Hvidovre
Futbol
Hillerod
2.5
+3
12:30
FAC Vienna
Futbol
FC Liefering
2.5
+31
12:30
TSV Sparkasse Hartberg
Futbol
FC Blau Weiss Linz
2.5
+31
12:30
SC Austria Lustenau
Futbol
WSG Swarovski Wattens
2.5
+31
12:30
Trans Narva
Futbol
Flora Tallinn
2.5
+16
12:30
Al-jazeera C.A.
Futbol
AL Ahli
2.5
+3
12:30
Fortuna Düsseldorf (A)
Futbol
Uerdingen 05
2.5
+16
12:30
Sugita, Yuichi
Tenis
DEL Potro, Juan Martin
2.5
+5
12:35
Al-arabi Doha
Futbol
Al-sadd
2.5
+16
12:45
Dunav Ruse
Futbol
Botev Plovdiv
2.5
+16
12:50
Berankis, R.
Tenis
Bublik, Alexander
2.5
+5
13:00
Göztepe SK
Futbol
Alanyaspor
2.5
+71
13:00
Antalyaspor
Futbol
Kasımpaşa
2.5
+83
13:00
Hansa Rostock
Futbol
Vfl Osnabrück
2.5
+39
13:00
FC Midtjylland
Futbol
AC Horsens
2.5
+75
13:00
S. Grossaspach
Futbol
Chemnitzer
2.5
+39
13:00
Cremonese
Futbol
Brescia
2.5
+33
13:00
Örebrö
Futbol
Halmstads BK
2.5
+31
13:00
Verl
Futbol
Westfalia Rhynern
2.5
+16
13:00
Gladsaxe
Futbol
Brønshøj BK
2.5
+3
13:00
Goffin, David
Tenis
Tsitsipas, Stefanos
2.5
+5
13:00
BC Khimki Moskova
Basketbol
BC Zalgiris Kaunas
154.5
+16
13:00
Kızılyıldız Telekom
Basketbol
FC Barcelona
156.5
+16
13:00
Giessen 46ers
Basketbol
Walter Tigers Tübingen
163.5
+8
13:00
Brest Bretagne (K)
Hentbol
FC Midtjylland (K)
46.5
+2
13:10
Al-Jahra
Futbol
Al Qadsia
2.5
+16
13:30
Hannover 96 (A)
Futbol
Havelse
2.5
+16
13:30
KRC Genk
Futbol
Club Brugge
2.5
+3
13:30
Verdasco, Fernando
Tenis
Anderson, Kevin
2.5
+5
13:30
Augsburger Panther
Buz hokeyi
Düsseldorfer EG
5.5
+11
13:30
SG Spigo Handball West Wien
Hentbol
HSG Holding Graz
54.5
+2
13:45
Concordia Chiajna
Futbol
CS Universitatea Craiova
2.5
+31
14:00
AJ Auxerre
Futbol
US Quevilly Rouen
2.5
+33
14:00
FC Groningen
Futbol
Willem II Tilburg
2.5
+39
14:00
Le Havre
Futbol
Chateauroux
2.5
+33
14:00
Paris
Futbol
Valenciennes FC
2.5
+33
14:00
Tours
Futbol
Sochaux FC
2.5
+33
14:00
AS Nancy
Futbol
Clermont Foot
2.5
+33
14:00
Olympique Nimes
Futbol
Brest
2.5
+33
14:00
Chamois Niort
Futbol
Bourg EN Bresse Peronnas
2.5
+33
14:00
Volendam
Futbol
NEC Nijmegen
2.5
+33
14:00
Fortuna Sittard
Futbol
EVV Eindhoven
2.5
+33
14:00
Go Ahead Eagles
Futbol
Ajax (A)
2.5
+33
14:00
Vaduz
Futbol
Neuchatel Xamax
2.5
+16
14:00
Orleans
Futbol
Lorient
2.5
+32
14:00
M'gladbach (A)
Futbol
Wiedenbrück
2.5
+16
14:00
PSV (gençler)
Futbol
Waalwijk
2.5
+33
14:00
Jong AZ
Futbol
Emmen
2.5
+33
14:00
Jong FC Utrecht
Futbol
Maastricht
2.5
+33
14:00
Dordrecht
Futbol
De Graafschap
2.5
+33
14:00
Top Oss
Futbol
Den Bosch
2.5
+33
14:00
Almere City FC
Futbol
C. Leeuwarden
2.5
+33
14:00
Helmond Sport
Futbol
Stormvogels T.
2.5